Zpět do obchodu

Registrace

Reference

průhledné

Marie U. 

Pokud hledáte relax, zklidnění a masáž trošku jinak, ráda bych doporučila úžasnou Lenku Filipenskou ❤
Vlastní zkušenost z včerejší masáže ještě doznívá, každopádně se mi uvolnilo to, co jsem potřebovala a můžu volně dýchat, což se mi několik týdnů nedařilo… A ten spánek… jak miminko.
Má individuální přístup, takže i masáž bude dle vašich potřeb. Neváhejte a objednejte se. Věřím, že budete spokojení a stálí zákazníci ♥.

 


průhlednéBarbora V. 

Dnes jsem si v deštivém odpoledni opravdu moc užila relaxační masáž u Lenky Filipenské. Úžasná kombinace masáže, klidu, doteku, pohlazení, příjemné hudby a celkové atmosféry… 
Takovou masáž si opravdu zaslouží každý z nás, chvilku se zastavit a jen tak být a odpočívat…
Leničce tímto moc děkuji ❤️ a doporučuji dále, i jako tip na příjemný dárek pro kamarádku, prarodiče, paní učitelku apod. 

 

průhledné

Iva K.

Dnes jsem byla u paní na masáži a velmi ji doporučuji všem. Už jsem objednaná na příště, to znamená, že jsem byla spokojená. Odpočinula jsem si a nabrala nové síly. Paní má dar pro masáž.

 


průhlednéLucie J.

Paní přesně splňuje všechny předpoklady, které uvádí ve svém popisu. Dostane tělo do totálního klidu a uvolněného rozpoložení. Pro mě neskutečně strávené 2 hodiny. Doporučuji ♥ .

 

 

průhlednéMarika O

Srdečně doporučuji! Masáž byla uvolňující a paní Lenka jemná přesně podle potřeb. Ráda přijdu znovu a znovu a….

 

průhlednéEva V. 

Doporučuji masáž šíje a indickou masáž hlavy. Když jsem od Lenky odcházela, měla jsem uvolňující pocit, jako mívám na wellness víkendu. Příště už budu vědět, že si mám po masáži udělat volno, nepracovat, abych relax mohla nechat hezky doznít.

 

Zpět do obchodu