Zpět do obchodu

Registrace

První návštěva

Když ke mně jdete poprvé

Naše první setkání bude o něco delší, než ta ostatní. K tomu, abych mohla pracovat individuálně, o vás potřebuji nějaké informace. Před první masáží si popovídáme a malinko vás vyzpovídám. Je pro mne důležité znát váš zdravotní stav, úrazy, které vás v minulosti potkaly, jakým způsobem trávíte čas v zaměstnání nebo zda sportujete. Neméně důležité je i vaše momentální rozpoložení, ať vím, na co se naladit. Jen tak vám mohu poskytnout péči, která bude přesně pro Vás. Pro další masáže je důležitá zpětná vazba, a tak vás krátký rozhovor nemine ani po masáži.

 

Pár technických záležitostí

• v masérně není sprcha,
• všechny masáže ukončuji masáží hlavy a obličeje. Zvažte proto, prosím, nutnost make-upu a tužidel do vlasů.

 

Jsou stavy, kdy není možné masáž provádět. Na masáž prosím nechoďte pokud máte:

• akutní horečnaté stavy
• celkovou tělesnou slabost
• hnisavé onemocnění kůže
• infekční nemoci
• leukémii, nádorové onemocnění
• krvácivé stavy
• extrémní únava, slabost

 

S čím pracuji

Velmi mi záleží na kvalitě. Při masážích využívám pouze kvalitní rostlinné oleje lisované za studena značek Saloos a Nobilis tilia. Často také používám éterické oleje. Mezi mé oblíbené značky, jejichž kvalitu mám dlouhodobě potvrzenou, patří Nobilis tilia, Florihana, Oshady a Sozole Rose

 

Co můžete udělat pro maximální spokojenost s masáží vy?

Buďtě otevření
Nebojte se říct, co se Vám líbí a co ne. Každý vnímáme dotyk i prostředí jinak. Jsem tu pro vás. Abych mohla docílit co nejlepšího výsledku, potřebuji znát vaše přání a potřeby.

Buďtě upřímní
Pracuji na základě informací, které mi dáváte. Pokud mi zamlčíte např. svůj nepříznivý zdravotní stav, mohu vám z této nevědomosti ublížit. Je důležitá oboustranná důvěra.

Nechoďte na masáž najezení
S plným bříškem si masáž moc neužijete. Dokonce se vám může udělat špatně. Jezte proto před masáží střídmě.

Po masáži odpočívejte
V den masáže si už neplánujte žádnou velkou fyzickou aktivitu nebo náročné situace. Nechte masáž doznít a odpočívejte i po návratu domů.

Choďte na masáž pravidelně
Při pravidelné masáži se účinky projevují mnohem více, než při jednorázové návštěvě masérny. Pravidelné masáže Vám výrazně zlepší kvalitu života. Na masáž choďte každý měsíc, v případě potřeby i co dva týdny.

Zpět do obchodu